Blog Single

Kā izskatās dubļu sacīkstes tās fundamentālajā formā?

Motocikli un visurgājēji (ATV), kuriem visbiežāk ir četri riteņi, ir divi vieglo transportlīdzekļu veidu piemēri, ar kuriem atļauts startēt attiecīgi dubļu sacīkstēs un slaloma sacensībās.

Motocikli un visurgājēji (ATV)

Motocikli un visurgājēji (ATV), kuriem visbiežāk ir četri riteņi, ir divi vieglo transportlīdzekļu veidu piemēri, ar kuriem atļauts startēt attiecīgi dubļu sacīkstēs un slaloma sacensībās.

Bezceļa braukšanas adrenalīna pieplūdums ir apvienots ar trases sacensību nervus kutinošo spiedienu

Dūņu sacīkstes ir motosporta veids, kas apvieno uzmundrinošo bezceļa braukšanas steigu ar trases sacensību nervus kutinošo spriedzi. Dubļu sacīkstes ir viens no aizraujošākajiem autosporta veidiem. Sacensību dalībnieki sacenšas savā starpā, lai noskaidrotu, kurš pēc iespējas īsākā laika posmā var pārvarēt dubļainu trasi, kas ir pilna ar bedrēm un bedrēm. Dubļu skrējēji ir sava veida dubļu braucēji, kas var ietvert dragsterus papildus pikapiem, kuriem ir četru riteņu piedziņa un kas ir pazīstami kā dubļu braucēji. Dūņošana ir vēl viens sporta veida termins, kas tika izstrādāts, kad intensīvas sacīkstes dubļu bedrēs un augsta līmeņa kravas automašīnu sacensību kultūra tika apvienotas vienā aktivitātē. Tā rezultātā tika izveidots sporta veids, kas pazīstams kā dubļu purvošana.

Standarta automobiļi, kāpu bagiji un kravas automašīnas ir pamats sacīkšu automašīnām, bagijiem un kravas automašīnām, ko izmanto sportā, kas pazīstams kā dubļu sacīkstes; tomēr šie transportlīdzekļi gandrīz vienmēr tiek kaut kādā veidā pārveidoti.

Šī Luiziānas daļa tiek uzskatīta par dubļu sacīkšu sporta dzimteni, jo tieši šeit 1970. gadu sākumā tika rīkotas pirmās organizētās dubļu sacīkstes. Tas, kas sākotnēji bija sava veida atpūtas izklaide kravas automašīnu īpašniekiem, ir strauji pārtapusi par sacensību sportu, kopš dubļu braucēji sāka organizēt un piedalīties aktivitātēs. Pastāvīgās bedres radās tajā pašā laikā, kad dubļu sacīkstes sāka izvērsties jaunās vietās, piemēram, Luiziānas dienvidos, Teksasā un Alabamā. Agrāk dubļu braucēji piedalījās pasākumos, kas tika rīkoti gadatirgos, un ierīkoja savas bedres slēgtās arēnās, lai sacenstos.

Tie, kas sacenšas dubļu sacīkstēs, lielākoties to dara bedrēs un trasēs, kuras klāj dubļi, kuru dziļums ir no divām līdz trim pēdām. Bedres ir pieejamas plašā garuma diapazonā, sākot no mazākiem laukumiem, kuru garums ir 50 līdz 80 pēdas un ietver pakalnus, līdz garākiem laukumiem, kuru garums ir 300 pēdas un ietver līkločus. Īsākos kursos parasti ir vairāk kalnu nekā garākos. Lai pārvietotos šajās bedrēs, ir nepieciešamas kravas automašīnas, kas bieži ir aprīkotas ar četru riteņu piedziņu; tomēr tā nav absolūta nepieciešamība. Lielākajai daļai dubļu purvu braucēju, kas piedalās sacīkstēs, kravas automašīnās ir ievietoti kompresori, lai nodrošinātu saviem transportlīdzekļiem priekšrocības sacensībās. Pateicoties šiem kompresoriem, ir iespējams pabarot dzinēju ar lielāku degvielu, kas savukārt ļauj dzinējam pārstrādāt papildu skābekli un veikt papildu darbus.

Jūs varat atrast dubļu bedres visā pasaulē, un katrai no tām papildus savam izaicinājuma līmenim ir savas atšķirīgas īpašības, īpašības un personība. Viņi jau ir izveidojuši operāciju bāzi valsts ziemeļu pusē un izvērsušies visā ASV dienvidu pusē. Papildus pakalniem, purviem, bedrēm zemē un modificētām netīrumu trasēm, tajos ir daudz dažādu papildu šķēršļu, piemēram, bedres, dubļu vilkmes un daudz dažādu citu šķēršļu. Bedrēm neatkarīgi no tā, vai par to izveidošanu ir atbildīgi cilvēki vai tās radušās dabiski, tām ir jāveic regulāra apkope, lai nodrošinātu, ka tajās vienmēr ir pietiekams daudzums dubļu.

Amerikas dubļu sacīkšu asociācija

Amerikas dubļu sacīkšu asociācija ir atbildīga par ievērojamas daļas no šodien pasaulē notiekošā organizētā dubļu sacīkšu motosporta regulēšanu un veicināšanu. Šīs sacīkstes var atrast dažādās valstīs visā pasaulē (AMRA). Šī organizācija seko ASV Motorsporta un citu organizāciju pēdās, kuras agrāk ir sponsorējušas sacensības ar noteikumiem un akcijām, piemēram, dubļu skriešanas pasākumiem. Viena no šādām organizācijām ir ASV Motorsports. Piemēram, šī grupa modelēs sevi kā USA Motorsports, lai sasniegtu savus mērķus. 80. gadu otrā daļa un 90. gadu sākums iezīmēja sacensību sākumu pirmajiem nacionālajiem čempionātiem dubļu sacīkstēs, kas iepriekš nebija notikuši. Sacensības par šiem čempionātiem notiek konsekventi līdz pat šai dienai. Pašreizējā AMRA versija ir atbildīga par parametru noteikšanu noteiktiem ierobežojumiem un transportlīdzekļu veidiem. Riepu, balstiekārtas sastāvdaļu, dzinēja, sadales vārpstas un karburatora izmēri irtikai daži piemēri no tiem. Organizētās dubļu sacīkstēs izmantotajām riepām ir jāatbilst visiem piemērojamajiem ielu likumiem un jāsaņem Transporta departamenta atļauja pirms to izmantošanas.

Šīs organizācijas ir pielikušas daudz pūļu, lai veicinātu to biedru kultūru, kas piešķir augstu prioritāti gan biedru drošības līmenim, gan viņu izturības līmenim. Dūņu sacīkšu braucēji ir arī devuši zināmu nojausmu savam sportam, ko parasti var redzēt sarežģītajā dizainā un košās krāsās, ko viņi novieto uz savām kravas automašīnām. Tas ir kaut kas skaidrs plašai sabiedrībai. To var redzēt dažādos veidos, tostarp tālāk uzskaitītajos: Autosacīkšu milzīgo popularitāti daļēji var saistīt ar panākumiem, ko guvuši daži no pazīstamākajiem sacīkšu braucējiem šajā jomā. sports. Lielākā daļa cilvēku, kas piedalās dubļu sacīkstēs, ir pazīstami ar savu atklāto personību un krāsainām stila izjūtām. To vidū ir Čaks Kantrī un Tonijs Farels, kuri tiek uzskatīti par diviem no veiksmīgākajiem dubļu sacīkšu braucējiem Nacionālās dubļu sacīkšu organizācijas (NMRO) žurnālos. Viņi ir viena no sporta veida sejām, kas ir populāras purvos un bedrēs visā valstī. Šis sporta veids ir ienesis mākslu, konkurenci un attieksmi pret vietām, kur tas tiek spēlēts.

Porta tellus aliquam ligula sollicitudin

Tincidunt habitant egestas erat lectus congue nisl dapibus nostra bibendum. In est in vitae dictumst varius lorem congue rutrum eget primis augue. At orci cubilia duis orci consequat libero malesuada mi. Porta facilisis dui, justo laoreet penatibus. Eros penatibus justo, tempor ligula vestibulum vestibulum lacus mauris himenaeos quisque proin.

Tincidunt wisi euismod iaculis nunc vita

Habitasse justo, sed justo. Senectus morbi, fermentum magna id tortor. Lacinia sociis morbi erat ultricies dictumst condimentum dictum nascetur? Vitae litora erat penatibus nam lorem. Euismod tempus, mollis leo tempus? Semper est cursus viverra senectus lectus feugiat id! Odio porta nibh dictumst nulla taciti lacus nam est praesent.

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
John Doe

John Doe

Nostra dapibus varius et semper semper rutrum ad risus felis eros. Cursus libero viverra tempus netus diam vestibulum lorem tincidunt congue porta. Non ligula egestas commodo massa. Lorem non sit vivamus convallis elit mollis.

Categoreis

We sell best agriculture products

Get an Appointment Today!

+(123) 456-78-90

Newsletter