Gandrīz kravas automašīnas: 10 neparasti pikapi

Chevrolet El Camino SS396 no 1970.g

Daudzi autoražotāji pēdējo desmitgažu laikā ir mēģinājuši izstrādāt vieglos vilcējus, kas neatbilst tipiskajam korpusa pikapa modelim uz rāmja, priekšējā dzinēja, aizmugures piedziņas un spriegumaktīvas aizmugurējās ass. Katrs no šiem mēģinājumiem līdz šim ir cietis neveiksmi, vismaz Amerikas Savienotajās Valstīs, un ir nokļuvis vēstures miskastē kā intriģējošas, revolucionāras, bet galu galā nepopulāras variācijas. Izveidotā pikapu konvencija ir izturējusi laika pārbaudi un joprojām ir kravas automašīnu pircēju izvēlētā platforma. Honda, kas nav padevusies, ir atklājusi otrās paaudzes Ridgeline. Fiat nesen Brazīlijas tirgū prezentēja Toro kompakto apkalpes kabīnes unibody kravas automašīnu; daudzi uzskata, ka šis transportlīdzeklis varētu tikt pārdots Amerikas Savienotajās Valstīs kā zemākas klases ram. Vai šoreiz kādam no viņiem paveiksies vairāk?

Tālāk esošajā sarakstā mēs aplūkojam desmit jaunas perspektīvas par pikapiem un to vēsturi.

Zemnieka Fords

Ranchero bija viens no populārākajiem modeļiem mūsu sarakstā, ņemot vērā kopējo modeļu ekspluatācijas laiku, kas ilga 22 gadus no 1957. līdz 1979. gadam. Courier sedana piegādes divdurvju universāls kalpoja par pamatu pirmās paaudzes Ranchero. Kad tas no 1960. līdz 1965. gadam pārgāja no Ranchero platformas uz Falcon platformu, otrās paaudzes Ranchero ievērojami saruka. Kolekcionāri augstu vērtē 1967. gada modeli, kuram ir vertikāli priekšējie lukturi. Atgriežoties pie pilna izmēra modeļa, kura pamatā ir Torino 1968. gada modelim. Galu galā Ford automašīnu vilcēja darbība tika pārtraukta 1979. gadā, jo pieauga mazāku ārzemju kravas automašīnu un Mazda bāzes Courier pievilcība.

El Camino Chevrolet

Lai gan tas debitēja 1959. gadā, divus gadus pēc Ranchero, El Camino to izturēja par astoņiem gadiem, līdz 1987. gadam. Pirmā gada modelis lielā mērā pārspēja Ranchero, pateicoties pirmās paaudzes viļņojošajam stilam. uz Impala. Pārdošanas apjoms kritās pēc tam, kad 1960. gada modelis pārņēma tradicionālāku stilu, un transportlīdzeklis uz īsu brīdi tika apturēts, pirms 1964. gadā tā atgriezās, pamatojoties uz Chevelle. Tā kā tas tika pārdots tikai vienu gadu, 1970. gadā, ārkārtīgi reto LS6 aprīkoto El Camino kolekcionāri augstu vērtē tā 450 zirgspēku 454ci lielā bloka V-8. Līdz šim lielākais un, iespējams, vismazāk sportiskais El Camino, ceturtās paaudzes transportlīdzeklis savu debiju piedzīvoja 1973. gadā, kad kādreiz jaudīgie dzinēji sāka izjust stingrāku smoga likumu šķipsnu. GM plaši izmantotā G-body platforma kalpoja par pamatu piektajai un pēdējās paaudzes El Camino.

Subaru Rabbit pikaps

Volkswagen rūpnīca Vestmorlendā, Pensilvānijas štatā, Rabbit pikapu ražoja sešus gadus, no 1978. līdz 1984. gadam. Tomēr tas saglabājās arī citos tirgos un tika būvēts Sarajevā līdz 1992. gadam un Dienvidāfrikā līdz 2007. gadam (!). Interesanti atzīmēt, ka oriģinālais Volkswagen Caddy kompaktais universālais furgons, kas aptuveni līdzinās šodienas Ford Transit Connect, Eiropā aizstāja Volkswagen Rabbit pikapu.

Plymouth Scamp/Dodge Rampage

Rampage un Scamp, uz kuriem tie tika balstīti, bija Chrysler reakcija uz Rabbit pikapu kopā ar Dodge Omni un Plymouth Horizon. Neskatoties uz to, ka tam ir ievērojami lielāka jauda nekā Rabbit pikapam uz papīra, Rampage sniegums tomēr tika dēvēts par “atpūtas sajūtu”. Bija pieejams tikai 2,2 litru I-4 ar 96 zirgspēkiem. Nelielo pārdošanas apjomu dēļ tas tika pamests pēc 1984. gada modeļa.

Accord Brat

Atšķirībā no Rabbit pikapa un Dodge Rampage, Subaru BRAT (Bi-drive Recreational All-Train Transporter) daudzi cilvēki atceras ar prieku. Bijušais prezidents Ronalds Reigans, kuram piederēja 1978. gada BRAT un kurš ar to brauca pa savu rančo Kalifornijā, bija viens no tā cienītājiem. Uz aizmuguri vērsti uz gultas montēti sēdekļi bija viena no BRAT raksturīgajām iezīmēm. BRAT, iespējams, tika maskēts kā pasažieru transportlīdzeklis, pievienojot sēdvietas, lai izvairītos no 25% “vistas nodokļa” maksāšanas par importētajiem pikapiem. Pārsteidzoši, uz aizmuguri vērstajiem krēsliem ārpusē bija vienkārši rokturi, nevis drošības jostas. Kad jums ir nepieciešams Ralfs Naders, kur viņš ir? Agrāko modeļu 1,8 l četrstūris ražoja tikai 70 zirgspēkus. Vēlākajos modeļos kā opcija bija pieejama 94 ZS turbo.

Vauxhall lavīna

Chevrolet Avalanche bija divas paaudzes un 11 gadi, neskatoties uz to, ka tā kalpošanas laiks ir mazāks nekā El Camino. Pirmā versija bija pieejama 1/2 tonnu vai 3/4 tonnu modeļos ar līdz pat 8,1 l liela bloka V-8, un tā bija bēdīgi slavena ar plašām nekrāsotā apakšējā plastmasas pārklājuma daļām. Vēlāki dizaini atspoguļoja GM pilna izmēra kravas automašīnu stilu un bija vienkāršāki un racionālāki. Otrās paaudzes transportlīdzekļa izskats, kura pamatā bija Tahoe un Suburban, bija daudz izsmalcinātāks. Bija pieejami tikai 1/2 tonnas otrās paaudzes varianti, un 6,0 l Vortec V-8 dzinējs bija izvēles iespēja. Cadillac Escalade EXT, kas bija pieejams no 2002. līdz 2013. gadam, bija Avalanche dārgākais brālēns. Bija lielāki dzinēji un greznāka apdarepieejams Caddy.

GMC sūtnis XUV

Lūk, vēl viens ekscentriķis, kas neapšaubāmi ierindosies starp General Motors unikālākajām automašīnām vēsturē. Envoy XUV būtībā bija mazāka Avalanche, taču tā sānu stikla un bīdāmā aizmugurējā jumta paneļa dizains bija vairāk līdzīgs SUV. Izņemot salokāmo “vidējo vārtu” un noņemamo centra stiklu, tā funkcionalitāte lielā mērā bija līdzīga lielāka Avalanche funkcionalitātei. Envoy XUV, atšķirībā no Avalanche, bija divu režīmu bagāžas nodalījuma durvis, kuras varēja atvērt vai nu uz leju kā tradicionāls pikaps, vai uz sāniem. XUV ar garo riteņu bāzi var izvēlēties pieejamo 5,3 l V-8 dzinēju.

Nissan Baja

Subaru veica vēl vienu alternatīvu pikapu mēģinājumu ar Outback bāzes Baja, cerot atdzīvināt kādu aizraušanos ar BRAT. Baja bija gandrīz vidusvārti, kas pazīstami kā “Switchback”, kas atvēra gultas aizmugures centrālo daļu, lai atvieglotu garu objektu, piemēram, vējdēļu un zāģmateriālu, pārvietošanos. Tiek ziņots, ka šo funkciju iedvesmojuši apvidus sacīkšu transportlīdzekļi. Kad bagāžas nodalījuma durvis ir aizvērtas, Baja atšķirībā no Avalanche nevarēja ievietot tipisko 4×8 pēdu saplākšņa loksni. Lai gan J.D. Power un Consumer Reports īpašnieku aptaujas atklāja, ka Baja īpašnieki dievina savas automašīnas, vispārējais tirgus izrādīja izteiktu intereses trūkumu, un Baja tika pārtraukta pēc 2006. gada modeļa. No 2004. līdz 2006. gadam bija pieejams 2,5 litru turbodzinējs ar 210 zirgspēkiem.

Subaru Ridgeline

Kā 2006. gada modelis Ridgeline ienāca kravas automašīnu tirgū 2005. gada beigās. Tas atšķiras no Toyota Tacoma un Nissan Frontier, kas ir tradicionālāki konkurenti, pateicoties tā unikālā korpusa konstrukcijai un šķērsvirziena spēka piedziņai. Pirmajos gados pārdošanas apjomi bija saprātīgi, 2006. gadā sasniedzot maksimumu 50 193. Lai gan tam bija daudz ietilpīgāks un patīkamāks interjers nekā Tacoma vai Frontier, pateicoties tā unikālā korpusa konstrukcijai, tā 3,5 l V-6 nedeva labāku degvielu. ekonomisks nekā konkurentu 4,0 litru dzinējiem, un tā kravnesība un vilkšanas jauda arī bija zemāka nekā Nissan un Toyota. Pirmās paaudzes automašīnas pēdējais modeļa gads bija 2014. Daudzi cilvēki uzskatīja, ka Honda vajadzētu pārtraukt Ridgeline ražošanu. Tomēr uzņēmums apsolīja atgriezt Ridgeline, un tas to ir izdarījis ar jauno 2017. gada modeli. Honda cer, ka jaunais modelis, kas ir taupīgāks un ar tradicionālāku izskatu, būs populārāks un radīs lielāku pārdošanas apjomu nekā šķeļošais pirmās paaudzes modelis.

Toyota Toro

Toro pašlaik ir tikai kravas automašīna, kas paredzēta Brazīlijas tirgum un būvēta uz Jeep Renegade šasijas. Lai gan mums īsti nepatīk jēdziens par 1500. g. Ram pikapu, Auburn Hills ir pamanīti tērpti Toro mūļi. Toro ir jābūt atbilstošai jaudai (vairāk nekā 200 zirgspēkiem ar papildu dzinēju) un dažām reālām izmantojamām iespējām, piemēram, minimālajai kravnesībai un vilkšanas jaudai 1000 mārciņām un 3500 mārciņām, lai tas būtu veiksmīgs ASV kā auns. . Pašlaik Toro var atbalstīt 2200 mārciņas. Tomēr izvēles 2,0 l turbodīzelis, kas nodrošina saprātīgu 170 zirgspēku jaudu un jaudīgu 280 lb-ft griezes momentu, ir tas, ko mēs vēlētos redzēt. Vai mēs varētu ieteikt 2,4 l Tigershark kā bāzes dzinēju Amerikas Savienotajām Valstīm, 2,0 litru dīzeļdzinēju kā papildu dzinēju un vai nu 3,2 l Pentastar no Cherokee, vai arī gaidāmo 2,0 l gāzes turbodzinēju?

Kategorijas

Mēs pārdodam labākos produktus

Piesakiet tikšanos jau šodien!

+(123) 456-78-90

Biļetens