Bigfoot slavenākā monstru kravas automašīna

Negadījums ar Bigfoot Monster Truck

Mums vienmēr ir patika lielas kravas automašīnas un lieli dzinēji, īpaši, ja tie tiek izmantoti, lai sasmalcinātu lietas. Kad mēs pirmo reizi publicējām šo stāstu, Bigfoot jau bija piedzīvojis divpadsmit iemiesojumus. Pēc divdesmit sešiem gadiem tie tagad ir līdz 21. vietai, kas turpina iznīcināt antīkās automašīnas un izraisīt skatītāju aizrautīgu reakciju.

Trakojošs, saplīsušu stiklu inferns sagrauj gaismu, liekot gaisā lidot spilgtām dzirkstelēm. Šī ir automašīnu spīdzināšana tās iespaidīgākajā izpausmē, ar milzīgām kravas automašīnām, kas nirstot, bombardējot upurētu automašīnu komandu, traki sita un lēkā pāri transportlīdzekļu jumtiem un pārsegiem, un tos ietriecot pankūkai līdzīgā stāvoklī. To sauc par “Monster Mash”, un tas ir milzīgs hits kasēs.

Buldozera brutālais spēks ir tikai sākums. Pūlim drīz kļuva apnicis vērot ķēmu grupu, kuras darbība sastāvēja tikai no automašīnu pārveidošanas par metāllūžņiem. Tāpēc pasākuma organizatoriem bija jāizdomā jauni “monster truck trakuma” veidi, piemēram, dubļu sacīkstes, smilšu vilkšana, kāpšana kalnos un citas sacensības.

Haoss turpināja izplatīties, un, kā tas izplatījās, arī kravas automašīnas. Mūsdienu monster trucks ir ātrāki, var izturēt lielāku stresu un prasa lielāku kontroli nekā agrāk. Viņiem ir jāsaglabā kontrole pār saviem transportlīdzekļiem, braucot pa lēcieniem un līkumotām šķēršļu joslām, kurās šķēršļi ir vecas atkritumu automašīnas. Kad jūs lēkājat pa četrām milzīgām riepām, kas brauc kā pludmales bumbiņas, kaut ko tādu paveikt nav viegls uzdevums.

Mēs devāmies uz Sentluisu, Misūri štatā, vispazīstamākā lielratnieka Bigfoot dzimšanas vietu, lai iegūtu priekšstatu par sastāvdaļām, kas ir iekļautas mūsdienu briesmoņu slaucītājā. Kopumā ir vismaz 12 lielkājas, kuras var iedalīt trīs atšķirīgās sugas evolūcijas paaudzēs.

Automašīnu dauzīšana gan prieka, gan finansiālas peļņas gūšanai

Kad palūkojaties zem vienas no jaunākajām versijām, pirmā lieta, kas piesaista jūsu uzmanību, ir pati virsma. Visa Ford pikapa virsbūve ir izgatavota no stiklplasta, izņemot durvju rokturus un priekšējos lukturus, kas ir krāsoti. Rāmja konstruēšanai tiek izmantotas hroma tērauda caurules, tāpat kā stadionu sacīkšu kravas automašīnu rāmjos.

Tici vai nē, bet arī vadītāja ērtības bija primārā prioritāte. Vecākās kravas automašīnas radīja gandrīz tikpat lielus traucējumus vadītājiem, kas atradās viņu kabīnēs, kā arī to transportlīdzekļu vadītājiem, kurus viņi vadīja. Vadītājs spēj labāk kontrolēt transportlīdzekli, kā arī tiek samazināti vadītāja medicīniskie izdevumi, kad tiek samazinātas triecienslodzes, kas iekļūst kabīnē.

Noslēpums, kā ātrāk ceļot, lēkt augstāk un uzturēt līdzenu ķīli ar transportlīdzekli, kas sver 10 000 mārciņu, ir balstiekārta ar īpaši dāsnu pārvietošanos. Lai sasniegtu šo mērķi, ir nepieciešama konfigurācija ar četrām saitēm. No pagrieziena punkta rāmja vidū līdz pagrieziena punktiem uz asīm ir četri stieņi, kas stiepjas šajā virzienā. Braukšanas augstuma, atsitiena un atsitiena raksturlielumus veicina milzīgie slāpekļa amortizatori, kas ir uzstādīti katrā stūrī. Sākumā ritenis pārvietosies vienu collu, un triecieni pārvietosies divas collas, reaģējot uz šo kustību. Tomēr, kad triecieni nonāk pēdējā saspiešanas stadijā, amortizācijas koeficients kļūst stingrāks un tuvojas 1:1.

Lai gan lielākā daļa Bigfoot komponentu, piemēram, piedziņas vārpstas un stieņi, ir izgatavoti ar rokām, dažas tā sastāvdaļas tiek izmantotas lauksaimniecībā un rūpniecībā. Rockwell F106 asu korpusi tiek izmantoti jaunajos transportlīdzekļos (parasti izmanto skolas autobusos). Korpusu galus mehāniķi nogriež, un pēc tam tiek piemetināti speciāli atloki. Planetārā pārnesuma samazināšana ir standarta aprīkojums ass vārpstas galā, kur atrodas pati ass. Šī konfigurācija nodrošina papildu pārnesuma samazināšanu par 3,56:1, kas samazina griezes momenta slodzi, kas atrodas uz ass.

66x43x25 Firestone Terra riepas ir montētas uz viengabala diskiem, kas tika ražoti speciāli šim transportlīdzeklim. Šie diski ir drošāki un vieglāki nekā divdaļīgie diski. Reālajā pasaulē šīs riepas spēj izturēt šķidrā mēslojuma izkliedētājus, kas pārvietojas ar ātrumu līdz 30 jūdzēm stundā. Lēcienos riepas, no kurām katra maksā aptuveni 2000 USD, tiek piepumpētas līdz piecām līdz vienpadsmit mārciņām uz kvadrātcollu un pēc tam saspiestas līdz pat diskiem. Kravas automašīnas svaru var samazināt par papildu 200 mārciņām katrai riepai, noņemot protektoru no jaunajām riepām.

Pamats ir Ford Motorsport čuguna 460 cilindru bloks ar augstu niķeļa saturu, kas ir nourbts un noglāstīts līdz 500 kubikcollām. Bigfoot dzinēja darbību, kas piesūknē milzīgu enerģijas daudzumu uz radījuma milzīgajām pēdām. Šķiet, ka dzinējs, ko atbalsta Crower degvielas iesmidzināšana un uzlabots ar Blower Drive Service 8-71 kompresoru, kas ir pārspīlēts par 30 procentiem, piedāvā vairāk nekā pietiekamu jaudu.

KAMĒR DAUDZAS BIGFOOT DAĻAS, KĀ PIEDZIŅAS VĀRSTAS UN STIEGES IR IZSTRĀDĀTAS ROKAS, DAŽAS BIGFOOT DAĻAS IR PIELĀGOTAS LIETOJUMAM LAUKSAIMNIECĪBĀ UN RŪPNIECĪBĀ.

Tiem no jums, kuri interesējas par trešā “4” nozīmi “Bigfoot 4x4x4”, tas nozīmē “četru riteņu stūre”. Stūres šarnīri uz priekšējās un aizmugurējās ass tiek griezti ar hidrauliku, kas ir pielāgota dažādiem lauksaimniecības un rūpnieciskiem lietojumiem. Priekšējai sistēmai tiek izmantots standarta siksnas piedziņas stūres pastiprinātāja sūknis. Slēdzis, kas atrodas uz pārnesumu slēdža, kontrolē elektriski darbināmu hidraulisko sūkņu darbību, ko izmanto aizmugurējai stūrēšanai. Gadījumā, ja kravas automašīna nokrīt uz viena riteņa, stūres locītavas ir savienotas ar stieņiem gan priekšā, gan aizmugurē, kas notur riteņus paralēli viens otram. Tie aptur spiedienu, kas virza hidrauliku vienā pusē, lai pārvietotu riteni uz iekšu, kas parasti notiek.

Priekšējās stūres hidrauliskajā sistēmā tiek izmantots spiediena samazināšanas vārsts, lai iztukšotu lieko spiedienu. Bez vārsta viena punkta nosēšanās uz priekšējo riteņu var radīt pietiekamu pretspēku hidraulikā, lai stūre sakustētos ar tādu spēku, ka tas var salauzt vadītāja pirkstus un plaukstas locītavas.

Bigfoot Nr. 8 monster truck ir aprīkots ar jaunākajiem monster truck tehnoloģijas sasniegumiem. Šim Bigfoot ir radinieki, kas bija lēnāki, mazāk stabili, mazāk izturīgi un mazāk ērti; tomēr, pateicoties datora izstrādātajai šasijai, četrsviru balstiekārtai un samazinātam riepu izmēram, šis Bigfoot var apsteigt savus senčus.

Kategorijas

Mēs pārdodam labākos produktus

Piesakiet tikšanos jau šodien!

+(123) 456-78-90

Biļetens