Blog Single

BEZCEĻU ATKAROŠANAS CEĻVEDIS

Pirms izvēlaties, kurš produkts jums ir vispiemērotākais, varētu būt noderīgi vispārīgi apskatīt nelīdzenumus, kad tīmeklī meklējat sava apvidus transportlīdzekļa nelīdzenumus.

Šis īsais skaidrojums padziļināti izskaidro, kas ir nelīdzenuma pieturas, kā tas darbojas un kāpēc tiek izmantotas apvidus pieturas. Sniedzot dažus godīgus ieteikumus, mēs aprakstīsim arī dažādus pašlaik tirgū pieejamos trieciena pieturas.

Kā darbojas trieciena pieturas?

Neatkarīgi no tā, vai jūs tos dēvējat par ass slīdētājiem, bamperiem vai atdurēm, tiem visiem ir viena un tā pati funkcija. Mēs runājam par nelielu, bet būtisku daļu, kas sadarbojas ar jūsu balstiekārtu un dažkārt veido jūsu automašīnas balstiekārtu.

Kravas automašīnām un apvidus automobiļiem lielākā daļa trieciena atturu ir uzstādīti uz rāmja vai nu starp rāmi un ass cauruli aizmugurē, vai nedaudz virs neatkarīgas priekšējās piekares apakšējās vadības sviras. Turklāt trieciena atdures var atrast uz amortizatora vārpstas vai amortizatora iekšpusē.

Izsitumu atduri var izgatavot no dažādiem materiāliem atkarībā no konstrukcijas. Rūpnīcas trieciena atdures bieži sastāv no mikrošūnu putām vai gumijas. Poliuretāns ir populārs materiāls pēcpārdošanas pieturu ražotāju vidū, jo tas ir izturīgs un piemērots precēm, kuras var būt iesmidzināmas.

Daži trieciena atduri ir īpaši paredzēti bezceļa kravas automašīnām. Timbren Active Off-Road Bumpstops un Hidrauliskie Bumpstops ir divi no labākajiem. Šķidrumu, bieži vien vieglu triecieneļļu, izmanto hidrauliskajos trieciena atduros, lai absorbētu balstiekārtas enerģiju. Dabiskā kaučuka aktīvie bezceļu trieciena atduri ir paredzēti, lai mīkstinātu stipro atsitienu, kad balstiekārta nokrīt.

Kādu funkciju veic trieciena pietura?

Aizsardzība

Pieturas galvenā funkcija ir darboties kā amortizators, kad balstiekārta beidzot nokrīt. Tādēļ vienmēr ir neliela aizsardzība, lai novērstu metāla sadursmi ar citiem metāliem vai dažos gadījumos neļautu rāmi pārvietoties pārāk tālu. Jebkurā gadījumā trieciena atturas palīdz aizsargāt amortizatoru strukturālo integritāti, vienlaikus novēršot šasijas vai balstiekārtas bojājumus.

braukšanas izcilība

Gumija tiek izmantota, lai izgatavotu lielāko daļu trieciena atturu, kas tiek uzstādīts ražošanas automašīnām. Tie ir lēti un ērti lietojami. Uretāns ir tipisks pēcpārdošanas jauninājums no gumijas pieturām. Tomēr neviens no trieciena pieturas veidiem nenodrošina vienmērīgu braukšanu. Timbren aktīvie bezceļa trieciena atduri, kas nodrošina mīkstu, komfortablu atsitienu, kad transportlīdzeklis nolaižas, ir lielisks rūpnīcas trieciena apturēšanas aizstājējs.

Kontrole

Ja plānojat pamest ietvi un doties pa bezceļu, jūs ātri atklāsiet, ka izgatavotās nelīdzenuma pieturas ir nožēlojami nederīgas šim darbam. Papildus sliktajai braukšanas kvalitātei transportlīdzekļa kontroles zaudēšana var būt diezgan bīstama. Īpaši grūtam reljefam izstrādātu triecienu pieturu izmantošana ir labākā pieeja, lai atjaunotu kontroli pār jūsu apvidus transportlīdzekli.

Izsitumu pieturu funkcija

Mūsdienīga piekares sistēma sastāv no simtiem atsevišķu komponentu. Tomēr katra piekares sistēma ir sadalīta septiņās pamatdaļās:

 • Atsperes
 • Diski/riepas
 • šūpošanās kontroles ierīces
 • Stieņi/savienojumi
 • Savienojumi/gultņi
 • Stūres mehānisms
 • Rāmis

Izsitumu attura ir viena no mazākajām kopējās piekares sistēmas daļām. Varat saprast, kā darbojas trieciena attura, ja apzināties tā paredzēto lietojumu. Rūpnīcas trieciena atdures novērš metāla rāmja sadursmi ar metāla asi, ierobežojot atsperu kustības diapazonu un zināmā mērā aizsargājot asi un rāmi (kā taisnas ass iestatījumos).

 • Dažāda veida trieciena pieturas
 • Nelielas pieturas bieži tiek iedalītas trīs dažādās kategorijās:
 • industriālie trieciena pieturas
 • Aptur triecienus absorbējošus izciļņus
 • Pieturas ceļa malās
 • Visi trīs modeļi samazina kaitējumu, kas nodarīts, kad balstiekārta nokrīt.

Apstāšanās bezceļa apstākļos sniedz soli tālāk, sniedzot vadītājam lielāku kontroli pār transportlīdzekli un palīdzot uzturēt labāku braukšanas kvalitāti uz neklāta seguma. Gan aktīvās bezceļa trieciena atdures, gan slāpekļa trieciena atturas ir paredzētas, lai nodrošinātu labāku amortizāciju starp rāmi un asi, lai samazinātu pastāvīgo sasprindzinājumu, kas rodas no apakšas.

Kā tiek uzstādīta trieciena pietura?

Ja izciļņa pietura ir tāda, kas aizstāj rūpnīcā ražoto, tā uzstādīšanai nav īsti nekādas tehnikas. Nepieciešamā pēcpārdošanas nomaiņa būs salīdzināma ar oriģinālo, jo lielākā daļa oriģinālo ražotāju trieciena atturu ir pieskrūvēti pie rāmja. Vienkārši izjauciet veco un pieskrūvējiet jauno vietā.

Vairākus apvidus automobiļus var aprīkot ar priekšējiem un aizmugurējiem aktīvajiem bezceļa trieciena atdurēm. Lielākā daļa no tiem ir pieskrūvējami komplekti, kas nozīmē, ka tie tiek piestiprināti, izmantojot rāmja jau esošos caurumus. Vienkārši ievietojiet Active Off-Road Bumpstop komplektu tajā pašā krūzē, kurā atrodas rūpnīcas trieciena atdure, ja tas ir jānoņem, izvelkot to no krūzes.

Lai uzstādītu hidrauliskos trieciena atturus, ir nepieciešamas ievērojami uzlabotas prasmes nekā parastam cilvēkam.

h specializētas iekārtas metāla griešanai, metināšanai, slīpēšanai un krāsošanai. Katrā komplektā ir iekļauti metāla kronšteini, kas atvieglo uzstādīšanu.

Tātad, kā tieši uzstādīt trieciena atduri? Vienkāršākā pieejamā metode! To sakot, cena vien var pārsniegt vidējo cenu konkrētajam pieturu komplektam, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kāds izciļņa pieturas izmērs man ir nepieciešams?

Vienīgā tagad pieejamā trieciena atturu klāsts, kas ļauj izvēlēties izmēru, ir hidrauliskais variants (dažreiz saukts par gaisa izciļņiem). Hidrauliskās trieciena atturas parasti ir pieejamas 2,0″ un 2,5″ cilindru izmēros ar regulējamiem iekšējiem starplikām 2″, 3″ un 4″ gājiena garumam. Transportlīdzekļa svars un paredzētais lietojums nosaka cilindra diametru. Jūsu balstiekārtas gājiens un izciļņu atturu atrašanās vieta novietots nosaka gājiena garumu.

Intensīviem bezceļiem, piemēram, klinšu rāpošanai, transportlīdzekļi ar cietu tiltu, kas sver 5000 mārciņas vai mazāk, vislabāk darbojas ar 2,0 trieciena pieturām. Ja vietas ir pārāk maz, mēs iesakām izmantot 2″ vai 3″ trieciena atdures transportlīdzekļiem ar salīdzinoši nelielu gaitas augstumu. Mēs iesakām izmantot visu 4″ trieciena pieturu komplektu automašīnām, kuru braukšanas augstums pārsniedz 6-7″.

2,5 bump Stops ir labāk piemēroti transportlīdzekļiem ar cietu tiltu, kura svars pārsniedz 5000 mārciņas. vai stipras sviras a-sviras/velkamo sviru lietojumos, jo tie var absorbēt ievērojami vairāk enerģijas nekā 2.0 versija. Transportlīdzekļiem ar A-svirām vai zemu gaitas augstumu ir jāizmanto 2″ vai 3″ braukšanas trieciena pieturas, savukārt dubļu kravas automašīnām un tuksneša sacīkšu braucējiem ar lielu balstiekārtas gājienu vajadzētu braukt ar 4 collu pieturām.

 • Kādas bezceļu pieturas tiek izmantotas?
 • Apstāšanās bezceļa apstākļos bieži tiek iedalīta 3 dažādās kategorijās:
 • Bezceļu aktīvie triecieni (Timbren)
 • Lielisks Wheeler Bump
 • TeraFlex Speedbump aptur triecienu.
 • Bump stops ar hidrauliku (Bilstein vai King)

Hidrauliskie trieciena atduri ir veids, kā rīkoties, ja nauda nav priekšmets. Tie ir regulējami, pildīti ar triecieneļļu un slāpekli, un tos var precīzi noregulēt atbilstoši jūsu prasībām. Šīs trieciena atturas vislabāk darbojas kopā ar jūsu pašreizējiem amortizatoriem, tāpēc jums būs nepieciešams pēc pasūtījuma izgatavots veikals ar pieredzi pēc izmēra izgatavotu detaļu uzstādīšanā. Divi pazīstamākie zīmoli ir King un Bilstein. 700,00 līdz 1000,00 USD vidēji (pāris).

Lai gan tie atgādina un darbojas līdzīgi hidrauliskajam trieciena atturam, TeraFlex Speedbumps darbojas pēc tādas pašas koncepcijas kā rūpnīcas trieciena atturas. Instalēšanai ir nepieciešama pielāgošana. Cenu diapazons: $ 300 līdz $ 400. (pāris).

Atšķirībā no oriģinālā aprīkojuma ražotājiem, Wheeler Superbumps ir ievērojami augstākas un nodrošina izcilu gaitu. Vidējā cena: 150 USD (pāris).

Dabīgās gumijas Active Off-Road Bumpstops (Timbren Industries) ir pieejami dažādos izmēros un formās. Ir pielāgots komplekts, kas būs piemērots jūsu bezceļa transportlīdzeklim atkarībā no tā, ar ko jūs braucat. Lai ratiem uzstādītu aktīvās apvidus atdures, ir nepieciešama iespēja noņemt trieciena pieturu. Izmaksas: vidēji 225,00 USD (pāris).

Kopsavilkums

Ja esat izlasījis visu šo rakstu, jūs tagad saprotat, kas ir pieturas pieturas un, konkrētāk, kāds ir bezceļa trieciena pieturas mērķis.

Porta tellus aliquam ligula sollicitudin

Tincidunt habitant egestas erat lectus congue nisl dapibus nostra bibendum. In est in vitae dictumst varius lorem congue rutrum eget primis augue. At orci cubilia duis orci consequat libero malesuada mi. Porta facilisis dui, justo laoreet penatibus. Eros penatibus justo, tempor ligula vestibulum vestibulum lacus mauris himenaeos quisque proin.

Tincidunt wisi euismod iaculis nunc vita

Habitasse justo, sed justo. Senectus morbi, fermentum magna id tortor. Lacinia sociis morbi erat ultricies dictumst condimentum dictum nascetur? Vitae litora erat penatibus nam lorem. Euismod tempus, mollis leo tempus? Semper est cursus viverra senectus lectus feugiat id! Odio porta nibh dictumst nulla taciti lacus nam est praesent.

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
John Doe

John Doe

Nostra dapibus varius et semper semper rutrum ad risus felis eros. Cursus libero viverra tempus netus diam vestibulum lorem tincidunt congue porta. Non ligula egestas commodo massa. Lorem non sit vivamus convallis elit mollis.

Categoreis

We sell best agriculture products

Get an Appointment Today!

+(123) 456-78-90

Newsletter